zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 16 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 23 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 334,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
v 29 ✕ š 22 cm
Signatura: PD monogram E. F. 33 v tisku
v 34,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevný lept 183/200
v 33 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Istler 88
aktivní grafika (5?)/200
v 10,5 ✕ š 7 cm
Signatura: PD V. Boudník 18. X. 57
v 5,5 ✕ š 4 cm
Signatura: UD Karel Zeman
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD AJ Alex
barevná serigrafie 26/44
v 33,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Jan Kudláček
barevná litografie
v 30,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Dědičová, UD Irena u dedikace
barevná litografie, novotisk
v 47 ✕ š 39 cm
Signatura: UD autorské razítko O Kokoschka 72
v 45 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Jožka Baruch, LD 1947, PD monogram B v tisku
barevná litografie 19/60
v 59 ✕ š 42 cm
Signatura: UD M. M. Šechtová
barevná litografie 88/200
v 65,5 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD David Azuz
barevná serigrafie
v 79 ✕ š 67 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 38/180
v 55 ✕ š 79,5 cm
Signatura: PD K. Moritz
barevná litografie 32/55
v 45 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Karel Toman 1979
barevná litografie 44/50
v 64,5 ✕ š 61 cm
Signatura: PD Vaserely
lept 26/60
v 64 ✕ š 49 cm
Signatura: PD monogram K 69
barevná serigrafie 52/200
v 58 ✕ š 58 cm
Signatura: PD Nvosad 73
barevná serigrafie 17/50
v 49 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Hilmar Jiří
kombinovaná technika, monotyp
v 69,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 73
barevný lept 8/70
v 77 ✕ š 57,5 cm
Signatura: PD nečitelná 86