v 29 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Jarosl Riegel 1911
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
15 x barevná litografie
25 x 20 / 24,5 x 45,5 cm
Signatura: 15 x monogram PV v tisku
barevná litografie 26/100
v 45 ✕ š 57 cm
Signatura: PD Kupka v tisku
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
v 23,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD J. T. Blažek 1914, J. T. Blažek 1913 v tisku, UD pod dedikací monogram JTB / 1914
lept, papír na kartonu
v 26 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD K Wellner 917, PN monogram KW 1916 v tisku
8 x dřevoryt
v 13 ✕ š 8 cm
Signatura: 8 x D F. Kobliha v tisku
v 24,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský, M Švabinský v tisku
v 11,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
12 x dřevoryt, papír japon na papíru 14/25
18 x 20 cm (tisky)
Signatura: 12 x PD Jar. Votruba
dřevoryt, papír na kartonu
v 25 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD K. Němec
v 28,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD K. Němec
heliogravura
v 46,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD M. Švabinský 1910 v Praze v tisku
15 x linoryt
16,5 x 13 / 12,5 x 6,5 cm
Signatura: 14 x PD K. Němec
v 45,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD B. Jaroněk, LD autorské razítko BJ
v 25,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
17 x 16 (23 x 22,5) cm
Signatura: PD Kupka v tisku