barevná litografie 26/100
v 45 ✕ š 57 cm
Signatura: PD Kupka v tisku
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
v 12,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 8 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD monogram VHB, LD 1913 BrunnerVH v tisku
barevný dřevoryt, papír na kartonu
v 20,5 ✕ š 28 cm
heliogravura
v 32,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD M. Švabinský, LD M. Švabinský 1907 v tisku
barevný dřevoryt č. t. 8
v 24,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD J. Váchal, 1912 J. Váchal v tisku
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: PD T. F. Simon, UD monogram TFŠ 1917 v tisku
tisk, limitovaná edice 182/600
v 52,5 ✕ š 27 cm
Signatura: UD monogram OS v tisku
barevná litografie
v 51,5 ✕ š 34 cm
Signatura: LD monogram F. B. 1920 v tisku, UD František Bílek v tisku
litografie
52 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mucha, LD Mucha 1919 v tisku
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |