grafický list
v 30 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Josef Vaic, LD 1927, autorské razítko
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
v 29,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, UD monogram TFŠ v tisku
kolorovaná suchá jehla
v 30 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Tichý 37
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
v 35 ✕ š 43 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, monogram TFŠ 1927 v tisku
v 43,5 ✕ š 33,5 cm
v 27 ✕ š 35 cm
Signatura: PD T. F. Simon, monogram TFŠ v tisku
v 31,5 ✕ š 45,5 cm
lept, akvatinta
v 16,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Emil Filla, LD monogram E. F. v tisku
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Vik 27 v tisku
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Vik - 25 v tisku
zinkografie, akvarel
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Toyen
v 20 ✕ š 14 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LN monogram TFŠ v tisku
fotodekalk
v 14,5 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 36 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD Hugo Steiner Prag 35 v tisku
suchá jehla, ruční papír
v 16,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný dřevoryt č. 2
v 19 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD J Váchal 37
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD vik-26 v tisku
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Vik-26 v tisku
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PN Vik-27 v tisku
v 12,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Emil Filla
v 22,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Emil Filla, monogram E.F. v tisku
litografie 19/20
v 18 ✕ š 13 cm
Signatura: PD M Švabinský
barevná litografie
v 49 ✕ š 39 cm
Signatura: PD monogram JU 24 v tisku