lept 14/200
v 39,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: UD J. Kavan 2000
serigrafie 27/60
v 220 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Sýkora 1967/2009
barevný lept 91/100
v 13 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Augustovič 02
barevná litografie 53/100
46 x 25 cm / 64,5 x 49,5 cm (list)
Signatura: PD Tomáš Císařovský 10
koláž
v 20 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Hampl 05
suchá jehla, autorský tisk
v 33,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jan Hladík 2009
barevný dřevoryt 8/9
v 13 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Hodonský 2017
2 x suchá jehla 72/100
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: 2 x PD V Komárek
barevný dřevoryt 11/200
v 9 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Bonomi 2000, slepotiskové razítko M
barevná suchá jehla 34/70
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD M. Šoltészová 2004
barená serigrafie 3/60
v 28 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Mžyk Josef 2003
dřevoryt, akvarel 3/60
v 30 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2003
barevný linoryt 3/70
v 42,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Ondřej Michálek 2003
barevná serigrafie 3/60
v 38 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 1990/03
serigrafie 3/60
4 x 4 cm / 42 x 29,5 cm
Signatura: UD Zd. Kučera 03
barevná serigrafie 3/60
v 32,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1988/2003
barevná litografie 3/60
v 27 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD Komárek, PD 2003, UD autorské razítko Ivan Komárek
barevná serigrafie 3/60
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Kolenčík 2003
digitální tisk 3/60
v 33 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Rusek 2003
barevná serigrafie 3/60
v 35,5 ✕ š 30 cm
Signatura: UD Zbyněk Janáček, PD 2003
barevný dřevoryt 3/60
v 30 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Hodonský 2003
fotografie
v 40,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: na rubu Hamplová 2003
barevná serigrafie 3/60
v 38 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 2003
barevná serigrafie 3/60
v 36 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD E. Halberštát 2003