pigmenty, ruční papír
v 99 ✕ š 70 cm
Signatura: UD Adriena Šimotová 2008
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel / koláž
8 x 10 / 4,5 x 8 cm
Signatura: PD V. Gebauer 03 / UD Pavla Aubrechtová 2003
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 018
kombinovaná technika, oboustranná kresba, transparentní papír
Signatura: PD Jana Kasalová 2015
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Tyleček Jiří, UD 15/02/2008
v 62 ✕ š 45 cm
Signatura: na rubu Kurt Gebauer 2005
kombinovaná technika, akvarel, papír
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 2000
kombinovaná technika, tempera, papír na kartonu
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Mirek Kaufman 08
akvarel
v 26 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD I. Ouhel
v 25 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD Jitka Štenclová 2013
olej, pastel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
pastel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
pastel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
pastel, ruční papír
v 42 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 06
kresba tužkou, ruční papír
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: na rubu Jiří Valoch 2007
kresba tužkou, skládaný ruční papír
v 29 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu jaro 2003 / Karel Adamus
akvarel, ruční papír
v 30 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Inge Kosková, na rubu Inge Kosková
akvarel, ruční papír
v 42 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD A. Lamr 2000
2010
vodáž
29,5 x 21 cm
Signatura: na rubu Z. Kulvait 2010
2010
vodáž
29,5 x 21 cm