kombinovaná technika, lavírovaná tuš, uhel, papír
v 32,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kombinovaná technika, pigmenty, papír
v 45 ✕ š 56 cm
Signatura: LD Jan Zrzavý, PD 1964
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, křídy, pastel, karton
v 43,5 ✕ š 62 cm
Signatura: PD pod dedikací 15. 9. 60 Čestmír
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
tuš, karton
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akvarel
v 20,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Karel Saudek 1963
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kresba tuší, běloba, karton
v 34 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Erich Toman 1964
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
pastel, pigmenty, papír
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý, LD 21. VI. 64
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
pastel, pigmenty, papír
v 12 ✕ š 15 cm
Signatura: LD monogram J. Z. 63, PN Jan Zrzavý u dedikace
Vyvolávací cena: | 22 500 Kč |
akvarel, tužka, papír
v 17,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Kamil Lhoták 76
kresba tužkou, perem, karton
v 62,5 ✕ š 48 cm
Signatura: UD St. Kolíbal 77
kombinovaná technika, frotáž, perforace, grafit, karton
v 61,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: UD Adriena Šimotová 80
kresba tuší, tužka, karton
v 45 ✕ š 33 cm
Signatura: na rubu 1978 Vl. Mirvald
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
v 32,5 ✕ š 50 cm
Signatura: LD J. Šíma 60
koláž, kresba tužkou
v 45 ✕ š 15 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 79
kombinovaná technika, pastel, vrypy
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Troup
akvarel, papír na lepence
v 48 ✕ š 64 cm
Signatura: PD M. Netík 71.
voskový pastel, tužka
v 26 ✕ š 33 cm
Signatura: LD 1964 8/6 Valter K
v 48,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD 4. 5. 1976 Načeradský
litografie, akvarel
v 52,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD R. Fila
kresba tuší, barevné fixy
v 43 ✕ š 34 cm
Signatura: UD A. Lamr 76
akvarel, tužka
v 53,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Vl. Kompánek
kombinovaná technika, reliéfní tisk, kresba
v 50 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Istler
kombinovaná technika, sprej, tužka
v 38 ✕ š 54 cm
Signatura: LD ARudavský
kresba kuličkovým perem
v 22 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Kolíbal