kresba uhlem
v 50 ✕ š 34 cm
Signatura: PN monogram JU 24
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
v 31,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
pastelky, kombinovaná technika
v 50,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD M. Schmatke 5. VI. 1927
v 50,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Litzi Schmatke 10. V. 1927
akvarel
v 23,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD 1937 A. J. Volejníček
akvarel
v 23,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD A. J. Volejníček 1936
kresba tuší, akvarel
v 26 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD monogram V. M. 27
akvarel, tuš
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Krejčí 28
kresba tuší, akvarel
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Toyen 39
malba tuší
v 22,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD K. Srp / 28.
kresba tuší, karton
v 23 ✕ š 40 cm
Signatura: UD Emil Filla 27.
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Toyen 39
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kresba tužkou, papír
v 24 ✕ š 21 cm
Signatura: UD autorské razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kresba tuší, tužka, akvarel
v 44,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD Jan Dědina 1921
barevný pastel
v 41 ✕ š 22,5 cm
Signatura: LD 1923 Gustav Böhm
pastel, tužka
v 18 ✕ š 24 cm
Signatura: PD monogram Ad. A. Z. 1933
barevný pastel
37,5 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: PN Jan Bauch 35.
barevný pastel, křídy, papír
29 x 45,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram J. Z. 37
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |