akvarel, kvaš
v 20,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD G. Athanassoff 1936
kresba tuší, akvarel
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou / kresba tuší, papír na kartonu
19 x 14 / 14 x 19 cm
Signatura: 2 x D A Justitz 1929
barevné pastelky, tužka
v 32 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD V. Sychra 33
akvarel, pastel
v 24 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Feigl
v 39 ✕ š 30 cm
Signatura: PD V. Sychra 27
akvarel
v 36,5 ✕ š 27 cm
Signatura: LD Mašek V. 37
barevný pastel
v 52,5 ✕ š 69 cm
Signatura: PD 28/XII, 35 Janoušek
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
oboustranná kresba tužkou
v 28,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akvarel, papír na kartonu
v 36 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Foltýn 37
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Václav Tikal 40
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
v 29 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 1939
v 44 ✕ š 30 cm
Signatura: LD ... Fischer, PD Prag 1925
kresba perem, lavírovaná kresba
v 26,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vik - 39
v 42 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Quirós, na rubu Antonio Quirós / Paris
kvaš, papír
v 79 ✕ š 108 cm
Signatura: PD monogram AP
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Král 1936
akvarel, tuš
v 27 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Karel Toman 35.
akvarel, tužka
v 35 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD monogram Hf 1929
akvarel, tužka
v 35 ✕ š 19 cm
akvarel, tužka
v 35 ✕ š 18,5 cm
kvaš, tempera, karton
v 36 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD monogram F. V. 1931
oboustranná kresba tuší
v 16 ✕ š 22 cm
Signatura: 1 x PD monogram FH 31
frotáž, tužka, pero, tuš
v 11,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 34