olej, plátno
v 45 ✕ š 95 cm
Signatura: LD Liesler 40
olej, překližka
v 34,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD J Veris 26
olej, plátno
v 90 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD O. Blažíček 1923
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
grafit, sepiová čerň, plátno
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Zrzavý 1932
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akvarel, tužka, na dvou kartonech
v 126 ✕ š 90 cm
Signatura: PD V. Špála, LU V. Špála, LD V. Špála
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Emil Filla 31
Vyvolávací cena: | 3 900 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 27 ✕ š 36 cm
Signatura: LD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček 28/35 a dvě autorská razítka
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
v 45 ✕ š 95 cm
Signatura: LD Liesler 40
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 72 cm
Signatura: LD Pleiner 1929. II.
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
v 81 ✕ š 66 cm
Signatura: LD J. Obrovský 35
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
v 27 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
v 20,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD monogram P. K. 27
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
v 72,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: LD G. Musatov 1940
olej, plátno
v 72 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD F. Jiroudek, na rubu F. Jiroudek 1939
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
v 75,5 ✕ š 90,5 cm
Signatura: PD K. Holan, na rubu na blindrámu Karel Holan 1920
olej, plátno
v 57 ✕ š 47 cm
Signatura: PD V Hejna, LN monogram VH, na rubu V Hejna Paris 37
akvarel, karton
v 57 ✕ š 81 cm
Signatura: UD monogram Kpk 34.
olej, plátno
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Prüll 30
kombinovaná technika, kvaš, tuš, karton
v 26 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 37
olej, lepenka
v 26 ✕ š 30 cm
Signatura: LD nečitelná 1920
olej, plátno
v 60,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD Kubíček 1931
olej, malířská lepenka
v 35,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD J. Kuranda 1928
olej, plátno
v 52,5 ✕ š 65 cm
olej, plátno
v 57 ✕ š 47 cm