olej, překližka
v 17,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Rabas 31
olej, lepenka
v 26 ✕ š 35 cm
Signatura: PD O Bubeníček 23, na rubu 1923 / Ota Bubeníček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
grafit, sepiová čerň, plátno
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Zrzavý 1932
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Emil Filla 28.
Vyvolávací cena: | 3 000 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Endre Nemes 35
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
v 28,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD Lev 24.
kvaš, lepenka
v 18 ✕ š 30 cm
Signatura: LN Kaláb 39
olej, lepenka
v 71,5 ✕ š 102 cm
akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24