litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
v 18 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD K Jílek 25
v 9,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Prav. Kotík 1921, P. Kotík
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
v 7,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: LD VIK-23 v tisku
v 11 ✕ š 12,5 cm
Signatura: LD monogram A. M. v tisku
v 18 ✕ š 12 cm
Signatura: LD J. Váchal v tisku
12 x dřevoryt
16 x 11,5 / 16,5 x 18,5 cm
Signatura: 12 x PD J. Kubíček, 12 x monogram K v tisku
v 23,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD V. Sychra 36
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Ryl J Váchal, monogram JV37 v tisku
litografie
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD Švabinský 930 v tisku
litografie
v 21,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 13,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 11 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Jan Paroubek 1921
mezzotinta
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: PD K. Hojden - 1935.
litografie
v 18,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Vojt S 37 v tisku
v 21,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1932
v 25,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Tittelbach V. 23.
v 24,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD H Laurens, LD monogram HL v tisku