linoryt, akvarel
v 58,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD V. Jarcovják, LD 1960
litografie
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Karel Navrátil 41
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
barevná litografie
v 21 ✕ š 14 cm
Signatura: UD monogram KS v tisku
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Zdenka Táborská 1958
litografie
v 21,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 32,5 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD Karel Minář, monogram MK 53 v tisku
dřevoryt 25/190
v 36 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Vl. Pukl 54
barevná litografie
v 35 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD F. Hoplíček 44
litografie
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 55
kresba tuší, akvarel
v 28 ✕ š 19 cm
Signatura: PD monogram KPK 40
akvarel
v 19 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Janča 26. XII. 59
lept, ruční papír 14/50
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 50
linoryt 17/50
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: PD Istler 49
barevný lept, akvatinta
v 43,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: UD Robert Kasimir, LD 18. mai 1954 v tisku
barevná litografie
v 32 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PD Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
suchá jehla 83/170
v 21 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Vaculka 58, LD monogram V v tisku
barevná litografie
v 37,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD 1941 J. Grus
barevná akvatinta
v 15 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD P. Šimon
litografie
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD M Švabinský
barevná litografie 384/500
v 33 ✕ š 50 cm
Signatura: PD K. Holan 1951
v 13 ✕ š 13 cm
Signatura: PD monogram K 59/93
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45