v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD V Mašek 44
barevná litografie 110/500
v 34,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD V. Sychra 42
barevná litografie
v 33 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PD 1950 Marc Chagall v tisku
v 11,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD nečitelná, LD 14/XII. 57.
litografie
v 31 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Rabas 44
litografie
v 25 ✕ š 47 cm
Signatura: PD J. Brož 44
litografie
v 28 ✕ š 21 cm
Signatura: PD V. Sivko 44
litografie
v 25,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD V V Novák 44
barevná litografie
v 27,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD F. Malý 45
barevná litografie
v 26,5 ✕ š 42 cm
Signatura: neznačeno
2 x lept
v 24 ✕ š 15 cm
Signatura: 2 x PD Liesler 46
lept, akvatinta
v 11,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Liesler 48
v 12 ✕ š 11 cm
Signatura: PD K Svolinský
barevná litografie
v 15,5 ✕ š 9 cm
Signatura: UD Liesler
litografie
v 28 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD J. Obrovský 1941.
dřevořez
v 36 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Vl. Pukl 42, LD Vl. Pukl v tisku
litografie
v 26 ✕ š 19 cm
Signatura: PD J. Obrovský 1941
v 16 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Čepelák, monogram L. Č 1954 v tisku
v 11 ✕ š 8 cm
Signatura: PD B Lacina
litografie
v 9,5 ✕ š 7 cm
Signatura: UD monogram V. S 1946
litografie
v 10 ✕ š 13 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram ŠM 53 v tisku
2 x lept
10,5 x 17 / 12 x 8,5 cm
Signatura: PD Konůpek
2 x linoryt
10 x 12,5 / 7 x 7 cm
Signatura: PD Vaculka 62, UD V. Vaculka 59
v 6 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 46