v 48,5 ✕ š 34 cm
Signatura: LD monogram P. K.
olej, překližka
v 28 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Drtikol 1942, na rubu 19/10 1942 monogram D
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
v 93,5 ✕ š 98 cm
Signatura: LD monogram AP
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
kvaš, lepenka
v 60 ✕ š 87 cm
Signatura: LD Kamil Lhoták 1953
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, překližka
v 26 ✕ š 37 cm
Signatura: LD Drtikol 1942, na rubu 29/5 1942 monogram F.D.
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Drtikol, na rubu 5/8 1951 monogram D
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
v 34,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Tikal 58
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 41 cm
Signatura: PD J. Šíma 57
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej, plátno
v 90 ✕ š 54 cm
Signatura: na rubu J. John / 1959
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, tempera, karton
v 50 ✕ š 68 cm
Signatura: PD K. Linhart 59
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: PD J. Šíma 58
Vyvolávací cena: | 2 600 000 Kč |
olej, plátno
v 21 ✕ š 28 cm
Signatura: na rubu F Foltýn B. 40
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
v 100 ✕ š 73 cm
Signatura: PD Malát 60
olej, plátno
v 54 ✕ š 68 cm
Signatura: LD Jan Bauch 1957
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
v 63 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Istler 58
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 95 ✕ š 70 cm
Signatura: LD M. Boto 1954, na rubu Martha Boto / 1954
olej, sololit
v 33,5 ✕ š 39,5 cm
malba, deska
v 29 ✕ š 103 cm
Signatura: UD Filko 1958-59
olej, plátno
v 73 ✕ š 93 cm
Signatura: LD Otto Stritzko 1952
olej, plátno
v 62,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD K. Jílek 52
olej, plátno
v 42 ✕ š 34 cm
Signatura: LD P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kvaš, lepenka
v 46 ✕ š 38 cm
Signatura: LN Endre Nemes, na rubu Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kvaš, akvarel, tužka, papír
v 30,8 ✕ š 24,1 cm
Signatura: LD Kupka
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |