olej, plátno
v 50 ✕ š 45 cm
Signatura: PD V. Zykmund 59
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
asambláž, koláž, textil, olej, plátno
v 120 ✕ š 61 cm
Signatura: LD Vyleťal, na rubu Josef Vyleťal / 17. XII. 1960
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
akvarel, papír
v 41 ✕ š 28 cm
Signatura: LD Janeček 1957
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 75,5 ✕ š 90,5 cm
Signatura: PD F. Hála 1941
olej, plátno
v 59,5 ✕ š 100 cm
Signatura: LD Foltýn 1960