koláž, kresba tužkou
v 21 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram 42.
akvarel
v 24 ✕ š 54 cm
akvarel, tuš, papír
v 26,5 ✕ š 15,5 cm
akvarel, tužka
v 22 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD P. Kotík 47
2 x kresba tuší
2 ks 30 x 21 cm
Signatura: LN Čížek 45, PD Čížek
akvarel, pastel, tuš
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Konůpek 43
v 30 ✕ š 28 cm
Signatura: neznačeno
malba tuší, papír
v 26,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram K 58
v 97 ✕ š 74 cm
Signatura: PD Matal 57
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD F. Gross 45
frotáž
v 22 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD 3/7 46 Tikal
kresba tužkou, karton
v 36 ✕ š 48 cm
Signatura: UD V. Sychra 1944
akvarel, tužka
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram L. Š. 1942, na rubu razítko pozůstalosti autora
kombinovaná technika, papír
v 25,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD Fr. Hudeček 46
kombinovaná technika, tempera, karton
v 40,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Vilma Vrbová
barevný pastel, papír
v 43 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Konůpek 43
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba tužkou, pastel, ruční papír
v 44 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Šíma 51
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
v 25 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD monogram AH 52
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kresba tuší, karton
v 31 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Istler 47
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kvaš
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
tempera
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 27 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Zd. Sklenář 42
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba uhlem, karton
v 32 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Kars 41
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD F. Gross 45
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |