kresba tužkou, akvarel
v 21 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD monogram AK, na rubu razítko pozůstalosti autora
koláž, kresba tužkou
v 21 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram 42.
akvarel, tuš, papír na kartonu
v 41 ✕ š 25,5 cm
kresba uhlem
v 47,5 ✕ š 73 cm
Signatura: PD K. Jílek 74
v 40 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD Vlasta Švejdová 84
kresba uhlem
v 33 ✕ š 36 cm
Signatura: PD monogram ŠM
kombinovaná technika, akryl, tužka, papír
v 63 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Filko 1968
kresba uhlem, akvarel
v 44,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD monogram KPK
v 73 ✕ š 51 cm
Signatura: PD monogram KPK
akvarel
v 88 ✕ š 60 cm
Signatura: LD monogram KPK
akvarel
v 24 ✕ š 54 cm
50 x kresba, různé techniky / 1 x zinkografie
14 x 9,5 / 10,5 x 15 cm
Signatura: 50 ks různě
50. léta 20. stol.
akvarel
v 14,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram Slk
akvarel, tuš, papír
v 26,5 ✕ š 15,5 cm
akvarel, tužka
v 22 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD P. Kotík 47
kresba fixem
v 20,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: 3 x D K. Oberthor 82
v 17 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD C Marková
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD C Marková
v 15 ✕ š 11 cm
Signatura: LD C. Marková, na rubu 12.3.1997 C Marková
v 17 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B. Lonek
kresba tuší, akvarel
v 17,5 ✕ š 7 cm
Signatura: na rubu autorské razítko V. A. Tesař výtvarník
litá kresba
v 24 ✕ š 22,5 cm
Signatura: na rubu Vl. Tesař
v 12,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Cihelka 1914
2 x kresba tuší
2 ks 30 x 21 cm
Signatura: LN Čížek 45, PD Čížek