kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
autorsky kolorovaná litografie, pastel, karton
v 22,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PN Fr. Gross 44
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, papír
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: LU monogram T
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
v 51 ✕ š 36,5 cm
Signatura: PD 45 Konůpek
kresba tuší, pastel
v 29 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Fr. Hudeček 44
akvarel, pastel, tužka
v 27 ✕ š 20 cm
Signatura: LD E. Nevan 44
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram K 57, na rubu Křížek
v 20 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD monogram E. N.
akvarel
v 52 ✕ š 32 cm
Signatura: PD nečitelná 1951
v 8,5 ✕ š 5,5 cm
Signatura: PD monogram Fr. H. 46
akvarel
v 22 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD V Němeček 57
akvarel
v 32,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: LN V Němeček 57
kresba tuší, akvarel, pastel
v 51 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD Konůpek 46.
v 45 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD Č. Dobiáš
kresba tužkou, lepenka
v 39 ✕ š 30 cm
Signatura: UD V. Sychra 42
kresba tuší, karton
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Fr. Hudeček 8. IV. 44
v 19 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Zd. Sklenář 42
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
pastel, papír
v 18,5 ✕ š 33 cm
Signatura: UD Tichý 58
akvarel, kombinovaná technika
v 33 ✕ š 22,6 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Křížek 57
kresba tuší, akvarel
v 18,5 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
v 15 ✕ š 28 cm
Signatura: PD M. Holý 59
kresba tužkou, pastel
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: LD Láďa Tousek 43
suchá jehla, akvarel 27/50
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Josef Hodek 1955