v 12,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Cihelka 1914
kresba tuší, tužka
v 21,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD A Moravec
kresba perem
v 33 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Emil Filla 1909
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba perem
v 23,5 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Drtikol 22/I 1918
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, karton
v 20 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PN ABílek 1913
akvarel, karton
v 25,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: nezjištěna, PD 1913
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
v 34 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram VŠ 19, 1/6 19
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
akvarel
v 24,5 ✕ š 35 cm
Signatura: LD 1. IX. 1917 Feuerstein
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, karton
v 25,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Bílek 1913