barevný pastel
v 22 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Jiří Kroha 1920/1942
kresba tužkou, oboustranná
19,5 x 57 / 19,5 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, hedvábný papír na papíru
v 15 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
11 x 14,5 / 9 x 14 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
15 x 10 / 10 x 16 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
12 x 15 / 8 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
9,5 x 15,5 / 8 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
2 ks 15 x 22 cm
Signatura: 1 x PD monogram OB 15. 1. - 15
2 x kresba tužkou
17,5 x 24 / 17,5 x 22 cm
Signatura: PD monogram OB. 24./ 8. 20, LD monogram OB 1./ 9. - 30
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 19,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 15,5 ✕ š 26 cm
Signatura: neznačeno
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD monogram OB / 08
v 22 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, karton
v 24,5 ✕ š 16,5 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
tužka, kvaš, papír
v 30,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: LD monogram 07
akvarel, papír
v 20 ✕ š 32 cm
Signatura: LD VŠpála 05
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, papír
v 17,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD V Špála 20
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, tužka, papír
v 23 ✕ š 23,2 cm
Signatura: PD Kupka
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
kresba tuší, pastel
v 23,5 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Feigl
uhel, papír
v 49 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |