kresba tužkou, 5 x suchá jehla 41/100
v 30,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: 1 x Vladimír Komárek (pod dedikací), 5 x UD V Komárek
kombinovaná technika, pastel, tužka
v 27 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Richard Wojnar 15
v 33,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Richard Wojnar
kombinovaná technika, akvarel, pastel, tužka
v 37 ✕ š 56 cm
kresba / dřevoryt, zkušební tisk / lept, kresba tužkou / lept
18,5 x 10,5 / 15,5 x 9 / 5,5 x 7,5 / 5,5 x 7,5 cm
Signatura: PD 2 x R. Michal, 1 x Michal, 1 x Rastislav Michal
kresba tužkou, pastel
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: LD Láďa Tousek 43
2 x dřevoryt, akvarel, ruční papír
5 x 5,5 / 10,5 x 13 cm
Signatura: PD Josef, LD 18/8 1921
suchá jehla, akvarel 27/50
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Josef Hodek 1955
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: neznačeno, PD 14/2/84
kresba fixem
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno, LN 1984
kombinovaná technika, koláž, kresba, lepenka
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: PD A. Pelc 1960
kresba tuší, akvarel
v 22,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: UD monogram V. Z. 64
barevné pastely, rozmývaná kresba
v 45 ✕ š 62 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 88
v 40,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Franta 2014
akvarel, papír
v 57,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 95
akvarel, papír
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 98
akvarel, tužka, papír
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: UD A. Lamr 93
akvarel, tuš, papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
tisk, tempera
v 58 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD R. Fila 09
tisk, tempera
v 33,5 ✕ š 63 cm
Signatura: UD R. Fila 06
tisk, tempera
v 59,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD R. Fila 12
tisk, tempera
v 59,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, tempera
v 58 ✕ š 43 cm
Signatura: LD R. Fila 11, na rubu R. Fila 11
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno