olej, lepenka
v 46,5 ✕ š 58,5 cm
Signatura: LD Gust. Macoun 1919
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 66 cm
Signatura: LD Koníček 1916
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, překližka
v 42,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Sutnar 1919, na rubu Sutnar 1919, červen
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |