2 x dřevoryt, 1 x barevný dřevoryt
3 ks 10 x 8 cm
Signatura: 3 x PD Jos. Hodek
3 x barevný dřevoryt
4,5 x 4,5 / 5 x 5 / 5 x 5 cm
Signatura: 3 x PD Josef Hodek
v 14 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný dřevoryt, hedvábný papír
v 15 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevný dřevoryt
11 x 5,5 / 10 x 5 / 5,5 x 8,5 cm
Signatura: 3 x PD Jos. Hodek
barevný dřevoryt, papír na papíru
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: neznačeno
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Jos. Hodek, LD 1914
barevný dřevoryt č. 4
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: PD J Váchal
dřevoryt, autorský tisk
v 11,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD J. Váchal, LD 1916, PD monogram JV v tisku
olej, lepenka
v 32 ✕ š 45 cm
Signatura: PD G. Macoun 1914
barevný lept č. 54
v 26,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
barevný pastel
v 22 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Jiří Kroha 1920/1942
barevný lept č. 54
v 24 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku
dřevoryt č. 2
v 27,5 ✕ š 34 cm
Signatura: PD J Váchal. 19., PN J. Váchal v tisku
barevná akvatinta
v 22 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
v 19,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD monogram KW 1920 v tisku
olej, malířská lepenka
v 25,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD monogram JN, PD Paris 24. VII 1909
kresba tužkou, oboustranná
19,5 x 57 / 19,5 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, hedvábný papír na papíru
v 15 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
11 x 14,5 / 9 x 14 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
15 x 10 / 10 x 16 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
12 x 15 / 8 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
9,5 x 15,5 / 8 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno