v 31,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl, Tondl 1916 Brno v tisku
v 20 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Pravoslav Kotík
8 x tisk, knižní ilustrace
15,5 x 11 cm / kniha 29 x 20,5 cm
Signatura: 8 x Kupka v tisku
akvarel
v 17,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD monogram OZ (GZ) 21/2 00
akvarel, karton
v 48,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD A. Frolka 1905
v 18,5 ✕ š 14 cm
Signatura: neznačeno
v 24,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 14 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Viktor Stretti
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 23 cm
Signatura: LD A. Slavíček
tužka, kvaš, papír
v 30,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: LD monogram 07
barevný lept, lept
18,5 x 13,5 / 12,5 x 8 cm
Signatura: PD St. Kulhánek, UD St. Kulhánek 1929 v tisku / PD Stan. Kulhánek, LD Kulhánek St. a PD 1920 v tisku
v 34 ✕ š 41 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1910 v tisku
v 34,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko TFŠ
v 32 ✕ š 40 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PU monogram TFŠ 1911 v tisku
v 24 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LU monogram TFŠ v tisku
olej, lepenka
v 25,5 ✕ š 23 cm
Signatura: LD A. Slavíček
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
akvarel, papír
v 20 ✕ š 32 cm
Signatura: LD VŠpála 05
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, papír
v 17,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD V Špála 20
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
barevná akvatinta
v 22 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, překližka
v 119 ✕ š 94 cm
Signatura: LD Kaván, PD Kaván / 1919
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, lepenka
v 46,5 ✕ š 58,5 cm
Signatura: LD Gust. Macoun 1919
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
v 55,5 ✕ š 66 cm
Signatura: LD Koníček 1916
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, překližka
v 42,5 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Sutnar 1919, na rubu Sutnar 1919, červen
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akvarel, tužka, papír
v 23 ✕ š 23,2 cm
Signatura: PD Kupka
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |