olej, plátno
v 141 ✕ š 248,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 800 000 Kč |
plastika, polychromovaná dřevořezba
v 45 cm
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
pálená polychromovaná hlína, dřevěný podstavec
výška 28,5 / 33 cm
Signatura: zezadu Gutfreund
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
akvarel, tužka
v 20 ✕ š 27 cm
Signatura: PD monogram VŠ 19
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
barevná litografie 26/100
v 45 ✕ š 57 cm
Signatura: PD Kupka v tisku
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
v 12,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 8 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD monogram VHB, LD 1913 BrunnerVH v tisku
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Emil Filla 1909
barevný dřevoryt, papír na kartonu
v 20,5 ✕ š 28 cm
heliogravura
v 32,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD M. Švabinský, LD M. Švabinský 1907 v tisku
půltónová zinkografie
v 34,5 ✕ š 27 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
v 50,5 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Váchal
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
barevný dřevoryt č. t. 8
v 24,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD J. Váchal, 1912 J. Váchal v tisku
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 110 ✕ š 127,5 cm
Signatura: LD J. Obrovský 1909
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, plátno
v 27 ✕ š 18 cm
Signatura: LD monogram E. F.
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |
olej, plátno
v 88 ✕ š 69 cm
Signatura: LD O. Kubin, na rubu na štítku O. Kubin
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
kvaš, papír na kartonu
v 24 ✕ š 24,5 cm
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
kvaš, papír
v 18,7 ✕ š 17,8 cm
Signatura: LD Kupka
Vyvolávací cena: | 690 000 Kč |
olej, olejová tempera, plátno
v 40 ✕ š 48 cm
Signatura: LD O. Blažíček 1917
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Emil Filla 1909
kresba tužkou, papír
v 24 ✕ š 21 cm
Signatura: UD autorské razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: PD T. F. Simon, UD monogram TFŠ 1917 v tisku
akvarel
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: LD P. Pištělka Kioto 22/10 1919
15 x barevná litografie
v 31 ✕ š 24 cm
Signatura: 13 x různě v tisku