v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
v 25,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD nečitelná, 1919 v tisku
v 7,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: neznačeno
v 22 ✕ š 26 cm
Signatura: PD J. Stretti-Zamponi, LD J. Stretti-Zamponi 1910 v tisku
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: LD A Eckener., RD A Eckner 1910 v tisku
mezzotinta
v 19 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 12,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Cihelka 1914
kresba tuší, tužka
v 21,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD A Moravec
v 19 ✕ š 13 cm
Signatura: LD monogram R 20 v tisku
v 7,5 ✕ š 5,5 cm
Signatura: LD Kulhánek v tisku
olej, lepenka
v 61 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Blatná 1903, později: Viktor Stretti 10. II. 1957 s dedikací
vernis mou
v 15 ✕ š 9 cm
Signatura: PN monogram TFŠ 1906 v tisku
barevná litografie
v 70,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD M Švabinský 1914 v tisku
olej, lepenka
v 38 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD A. Eckart 1904
dřevoryt, autorský tisk
v 8,5 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD J Váchal, LD J Váchal 20 v tisku
v 23,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Čejka 1914
v 29 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD W. Hablik 15 v tisku
25 x dřevoryt, papír na kartonu
v 28 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD monogram FK 12 v tisku
litografie
v 52 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Mucha v tisku, LD Mucha 1919 v tisku
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD J. Váchal, LD J Váchal 12 v tisku
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
pastel, uhel, karton
v 36,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Kremlička 1908
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
v 63 ✕ š 73 cm
Signatura: LD K. Langer
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba perem
v 33 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Emil Filla 1909
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |