barevná serigrafie
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Říhovský 2000
barevný lept, akvatinta, mezzotinta 85/100
v 29,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Eva Hašková 04
barevná litografie 66/200
v 26 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Kateřina Vítečková 2006
lept 85/200
v 20 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Dušqn Grečner 2010
suchá jehla 35/100
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Vilhelmová L. 14
barevná serigrafie 73/200
v 32,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Mžyk 2008
barevný lept 167/200
v 18,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Jan Otava 2000
barevná litografie 28/100
v 28,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Hodonský 2009
suchá jehla 57/150
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 02
barevný lept 8/100
v 20,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Eva Hašková 09
barevná serigrafie
v 21 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Jirků, PN 13 Boris Jirků v tisku
barevná litografie 24/110
v 21 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2014
kombinovaná technika, asambláž, kámen
v 27 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Vaňura 2005
kombinovaná technika, olej, plátno
v 30,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD monogram H 06, na rubu autorské razítko
kombinovaná technika, malba, koláž, sololit
v 59,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Vaňura 2008
kombinovaná technika, asambláž, geoda
v 26 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Vaňura 2005
v 30 ✕ š 35 cm
Signatura: PD monogram H 05, na rubu autorské razítko
linoryt 28/200
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 2000
digitální grafika, autorský tisk
v 41,8 ✕ š 28,7 cm
Signatura: Dyntera 2017
digitální grafika 2/7
v 41,8 ✕ š 28,7 cm
Signatura: Dyntera 2017
tempera, tisk
v 48,5 ✕ š 50 cm
Signatura: UD R. Fila 08
tempera, barevný tisk
v 48,5 ✕ š 50 cm
Signatura: UN R. Fila 08
akryl, barevný tisk
v 47 ✕ š 47 cm
Signatura: PD R. Fila 11
tempera, barevný tisk
v 48,5 ✕ š 50 cm
Signatura: UN R. Fila 08