tisk, tempera
v 59,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD R. Fila 12
barevná litografie 4/50
v 70 ✕ š 53,5 cm
Signatura: PD Lu J. Skřivánková 2020
barevná litografie 87/101
v 49 ✕ š 65 cm
Signatura: PD R. Franta 2017
barevná litografie 3/25
v 49 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Lu J. Skřivánková 2018
barevná litografie 40/90
v 32 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Jiří Sllíva
barevná litografie 61/100
v 69,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD R. Konvička 19
barevná litografie 65/100
v 69,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD R. Konvička 19
barevná litografie 45/100
v 59 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Soumar Jan 2020
olej, plátno
v 135 ✕ š 180 cm
Signatura: PD Jirka Houska 2008
akvarel, tuš
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Načeradský 2009
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: UD Šafránek 2001
barevná litografie
v 7 ✕ š 5 cm
Signatura: UD K. Oberthor 09
barevná litografie 146/200
v 17 ✕ š 27 cm
Signatura: PD BBělský 2000
barevná litografie, autorský tisk
v 48,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD J. Válová 09
3 x barevná litografie (24/100, 88/100, 93/100)
v 49 ✕ š 34,5 cm
Signatura: 3 x D Singer (2009, 2009, 09)
barevná litografie 42/100
v 37 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 58/100
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 82/100
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Hodonský 2010
barevná litografie 6/100
v 28 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD R. Franta 09
barevná litografie 51/100
v 31 ✕ š 44 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
3 x barevná litografie (1/113, 65/130, 6/130)
v 21 ✕ š 28 cm
Signatura: 3 x PD Komárek 2010
barevná litografie 27/100
v 22,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Komárek 2009
kolorovaný lept 23/100
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD A. Antonová 09
4 x litografie
v 34,5 ✕ š 48,5 cm
Signatura: 4 x D Načeradský 2009