2004
kombinovaná technika, olej, lepenka
44 x 34 cm
Signatura: D 2004 Načeradský
2007
objekt, koláž, písek
30,5 x 30,5 x 3 cm
Signatura: sign. na rubu na štíku Wojnar 2007
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2009 / 2010
akryl, plátno
60 x 50 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Mudroch 09
2002
papír
41,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Wojnar 2002
kombinovaná technika, akryl, plátno
63 x 108 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 2001
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |