olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 36
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
22,5 x 17 cm
Signatura: PD Emil Filla, UD monogram EF v tisku
1930-31
olej, lepenka
35 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |