olej, plátno
v 62,5 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1932
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 53 ✕ š 67 cm
Signatura: PD Piskač
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
v 93 ✕ š 73 cm
Signatura: PD V. Špála 29
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
olej, plátno
v 46,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Kars 34
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
v 38 ✕ š 38 cm
Signatura: PN E. A. Longen 1928
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
tempera, dřevěná deska
v 27,5 ✕ š 40,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 81 cm
Signatura: PD V. Špála 35, na rubu na blindrámu V. Špála
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 45 cm
Signatura: LD F. Malý 32
olej, plátno
v 66 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Štyrský 1937
Vyvolávací cena: | 6 500 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 71 cm
Signatura: PD Marešová 1932
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, karton, lepenka
v 63 ✕ š 62 cm
Signatura: PD Procházková 31, na rubu na lepence Lin Procházková / 1931
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
v 46,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: LD V. Tittelbach
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 22
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba uhlem
v 50 ✕ š 34 cm
Signatura: PN monogram JU 24
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 82 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 1935
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
v 31,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
v 41 ✕ š 27 cm
Signatura: PD P. Kotík 33, na rubu monogram P. K. 1933
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
pastelky, kombinovaná technika
v 50,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD M. Schmatke 5. VI. 1927
v 50,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Litzi Schmatke 10. V. 1927
grafický list
v 30 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Josef Vaic, LD 1927, autorské razítko
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
akvarel
v 23,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD 1937 A. J. Volejníček
akvarel
v 23,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD A. J. Volejníček 1936