v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD AJ Alex
dřevoryt, autorský tisk č. 9
v 49 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Fráňa Kárník, LD F Kárník 26 v tisku
v 42 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Vik, LD Vik - 23 v tisku
v 8,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Vik, Vik - 27 v tisku
v 15 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Karl Tondl
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, Viktor Stretti 1927 v tisku
lept, akvatinta
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Pavla Rousová Vicenová
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Rambousek
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: PD A Moravec
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD A. Majer, monogram A. M. v tisku
v 11 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD R Lauda, LD monogram LR 1927 v tisku
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: PD F. Kobliha
barevná akvatinta
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
v 8,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD C. Bouda
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD A. J. Alex
2 x litografie
14,5 x 11 / 13,5 x 19,5 cm
Signatura: 1 x PD Rykr 21 v tisku
3 x dřevoryt
10 x 8 / 20 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD Josef Hodek (59)
4 x rytina
10,5 x 5 / 11,5 x 7,5 cm
Signatura: 4 x PD Mašek 31
litografie
v 13,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
akvarel, kvaš
v 20,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD G. Athanassoff 1936
v 21,5 ✕ š 18 cm
Signatura: PD M. Švabinský, LD monogram MŠ 24 v tisku
barevná litografie
v 18 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Em. Ranný 31
2 x linoryt
v 22 ✕ š 34 cm
Signatura: 2 x PD Jaroslav Dvořáček 1938