mezzotinta
v 10,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD T. F. Šimon
v 24,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD Luža, PD J. Luža 1921 v tisku
barevná litografie
v 17,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Em. Ranný 31
olej, plátno
v 45 ✕ š 95 cm
Signatura: LD Liesler 40
kresba tuší, akvarel
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: neznačeno
olej, překližka
v 34,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD J Veris 26
kresba tužkou / kresba tuší, papír na kartonu
19 x 14 / 14 x 19 cm
Signatura: 2 x D A Justitz 1929
barevné pastelky, tužka
v 32 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD V. Sychra 33
v 22,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Emil Filla, UD monogram EF v tisku
akvarel, pastel
v 24 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Feigl
suchá jehla 71/306
v 40 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Emil Filla 37, monogram E. F. 37 v tisku
v 39 ✕ š 30 cm
Signatura: PD V. Sychra 27
akvarel
v 36,5 ✕ š 27 cm
Signatura: LD Mašek V. 37
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie 17/20
v 14,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 17/20
v 14 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 17/20
v 13,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 25/30
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 24/30
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 22/30
v 17,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 27/29
v 24,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
litografie 4/28
v 18 ✕ š 25 cm
Signatura: PD M. Švabinský
olej, plátno
v 90 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD O. Blažíček 1923
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
grafit, sepiová čerň, plátno
v 35 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Zrzavý 1932
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |