v 37 ✕ š 27 cm
Signatura: LD K Jílek
v 26 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Fr. Srp
akvarel
v 41 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Fr. Süsser
barevné pastelky
v 50 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD M Fridrich
kresba tužkou, akvarel
v 27,5 ✕ š 41,5 cm
tuš, pastel
v 50 ✕ š 30 cm
Signatura: PD září 1937 Krs
kresba tužkou, pastel
v 20 ✕ š 37,5 cm
Signatura: LD Emil Hlavica 1937
v 25 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Emil Hlavica
tuš, pastel
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Krs 22. VI. 1937
v 42 ✕ š 23 cm
Signatura: LD 6. II. 1933 Krs
kresba tužkou / dřevoryt
v 23 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: LN monogram KN v tisku