barevný lept 183/200
v 33 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Istler 88
barevný lept 8/70
v 77 ✕ š 57,5 cm
Signatura: PD nečitelná 86
akvarel
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: UD A. Lamr 99
akvarel
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 93
kresba tuší, lavírovaná
v 21 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Načeradský 96
lavírovaná tuš, kresba perem
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 97
akvarel, tuš
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Načeradský 92, na rubu Načeradský 92
tuš, kvaš
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Načeradský 94
3 x barevná litografie (71/130)
10,5 x 7 / 12,5 x 6,5 cm
Signatura: 3 x D Vladimír Suchánek
4 x suchá jehla
10 x 6,5 / 10 x 7 cm
Signatura: 3 x UD Houra 83, 1 x M. Houra
3 x suchá jehla (1/50)
20 x 14,5 / 15,5 x 9 cm
Signatura: 3 x PD Škarohlíd (81, 80, 79)
6 x dřevoryt
13 x 8,5 / 9,5 x 7,5 cm
Signatura: 6 x PD Florian
dřevoryt, akvarel 24/100, suchá jehla 44/55
11 x 9,5 / 10 x 7 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav, PD Dana Chatrná 85
4 x suchá jehla (16/40, 17/40, 19/50, 39/50)
10,5 x 4,5 / 11 x 6 cm
Signatura: 4 x PD nečitelná 81
3 x suchá jehla (34/50, 48/50, 8/50)
12 x 11,5 / 7,5 x 6,5 cm
Signatura: 3 x PD J. Pavlík (81)
suchá jehla, monotyp
v 19,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD J. Jíra 89
vypalovaný linoryt 16/70
v 28 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 91
barevná litografie 55/100
v 29,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Jarmila Totušková 97
lept, zkušební tisk
v 29,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Istler 92
barevný lept 92/100
v 19,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Istler 93
barevný lept, akvatinta 6/90
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Zdenek Fuksa 85
barevná litografie 31/130
v 24 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Jana Ondrušová-Wünschová 94
dekalk
v 18,5 ✕ š 26 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1986 na paspartě
dekalk
v 19 ✕ š 26 cm