akvarel
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: UD A. Lamr 99
akvarel
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 93
kresba tuší, lavírovaná
v 21 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Načeradský 96
lavírovaná tuš, kresba perem
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Načeradský 97
akvarel, tuš
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Načeradský 92, na rubu Načeradský 92
tuš, kvaš
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Načeradský 94
akvarel
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Jií Sopko 89
v 72 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Načeradský 98
kombinovaná technika, akvarel, tuš, koláž, karton
v 65,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: UD monogram LN 15. 5. 90
v 71,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD Načeradský 85
v 52,5 ✕ š 72 cm
Signatura: PN Načeradský 85
akvarel
v 31 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 90
v 62 ✕ š 45 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda 11/85
tempera, kvaš
v 62,5 ✕ š 45 cm
Signatura: na rubu 86 David
olej, prachovka
v 41 ✕ š 56 cm
Signatura: PD Sopko 90
akvarel, pastel, tužka
v 61,5 ✕ š 78,5 cm
Signatura: PD Antoním Střížek 1991
akvarel, pastel, karton
v 61,5 ✕ š 78,5 cm
v 32,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Škarohlíd 83
kresba kuličkovým perem, papír, oboustranná kresba
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PU monogram A. M., PD 1997
kombinovaná technika, frotáž, pastel, kresba tuší, karton
v 61 ✕ š 42,1 cm
Signatura: UD Alena Laufrová 95
tempera, tuš
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram ZMZ 82
kresba perem, tuší
v 20,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PN Teissig 82
akvarel, tužka
v 39,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Jiří Mrázek 1994
barevné křídy
v 29,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: na rubu Suška 90