kresba tuší, běloba, karton
v 31 ✕ š 26 cm
Signatura: PD P. Rudolf 80 / 9.12.
kombinovaná technika, frotáž, pastel, kresba tuší, karton
v 61 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Alena Laufrová 85
barevné tuše, koláž, ruční papír
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LN Teissig 80
v 102 ✕ š 73 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1988
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
v 100 ✕ š 69 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1994
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
v 102 ✕ š 73 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1989
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, pastel, karton
v 72 ✕ š 51 cm
Signatura: PD M. Rittstein 99
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
tuš, tužka, hlína, akryl, karton
v 31 ✕ š 42 cm
Signatura: LD Aleš Veselý
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
hliník, karton
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu Vl. Mirvald 1990
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akvarel, tužka, papír
v 53 ✕ š 58 cm
Signatura: UD Kolíbal 1994
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
tempera, papír
v 36 ✕ š 19 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1988-92
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
tempera, papír
v 36 ✕ š 19 cm
kombinovaná technika, olej, pastel, ruční papír
v 29 ✕ š 42 cm
Signatura: na rubu K. Malich 1980-81
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
v 19,5 ✕ š 19 cm
Signatura: UD autorské razítko Láďa Novak, UN 13/5 90
monotyp, otisk prsu
v 9 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Steklík, LD 21. III. 1986
monotyp, otisk prsu
v 9,5 ✕ š 14,5 cm
suchá jehla 34/75
v 53 ✕ š 66,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak 1994
kombinovaná technika, olej, karton
v 48 ✕ š 34 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1995
v 40 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu 2 x (Vlastimil) Zábranský 1995
akvarel, tuš, pastel, ruční papír
v 58,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PN Jankovič 94
reliéf, monotyp, paper
v 35 ✕ š 85 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 88
kresba tužkou, pastel
v 42 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD monogram J. L. 88
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: LD 22. dubna 1990 / Milan Maur
kobminovaná technika, karton
v 62,5 ✕ š 88,5 cm
Signatura: na rubu 28. července 1988 / Milan Maur