olej, sololit
v 41 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček 89, na rubu Ota Janeček 89
olej, sololit
v 30 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský 1996
olej, plátno
v 39 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Krejča 89
tempera, plátno
v 86,5 ✕ š 58 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98
olej, plátno
v 130 ✕ š 100 cm
Signatura: PD F. Černý 97
olej, plátno
v 130 ✕ š 90 cm
Signatura: LN Hubatka 94, na rubu Hubatka
akryl, plátno
v 62 ✕ š 64 cm
Signatura: PD A. Kovalová 1985, na rubu A. Kovalová
tempera, plátno
v 54 ✕ š 47 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98
tempera, plátno
v 55 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 98
akryl, karton
3 ks 10,5 x 10 cm
Signatura: na rubu na štítku Jan Vaněk 1991
olej, plátno
v 70 ✕ š 81 cm
Signatura: na rubu na blindrámu V. Boštík 1980
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
v 150 ✕ š 175 cm
Signatura: PD M. Rittstein 99, na rubu M. Rittstein 1999
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, tuš, karton
v 140 ✕ š 100 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 62 ✕ š 140 cm
Signatura: PD monogram DM 85
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná echnika, olej, plátno
v 70 ✕ š 115 cm
Signatura: na rubu Zorka Ságlová / 1994
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
v 69 ✕ š 84 cm
Signatura: na rubu A. Mikulka 1987
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
v 62 ✕ š 46 cm
Signatura: LD 372/1987 Anderle
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno na sololit
v 55 ✕ š 65 cm
Signatura: LD J. Lehoučka 93, na rubu J. Lehoučka /1993
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, koláž, textilie na překližce
v 51 ✕ š 41 cm
Signatura: na rubu Vaca, Karel Vaca / 1986
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
enkaustika, plátno
v 95 ✕ š 72 cm
Signatura: PD Vohrabal 82, na rubu J. Vohrabal / 1982
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 85 ✕ š 100 cm
Signatura: PD J. Jíra 80, na rubu J. Jíra
olej, plátno
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: UD V. Komárek 99
olej, sololit
v 51 ✕ š 79 cm
Signatura: PU Liesler 95
olej, sololit
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Matal 82, na rubu Matal 82