olej, plátno
55,5 x 99,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 85, na rubu Matal 85
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
105 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu monogram F. K. 92
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž, olej, tuš, dřevo
110 x 150 cm
Signatura: PD I. Vožniaková 1998
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
100 x 122 cm
Signatura: sign. LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: PN M. Šnajdr 1. - 29. 11. 84