barevný pastel
20,5 x 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1986
kresba tužkou, pastel
21 x 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1985
barevný pastel
24,5 x 34 cm
Signatura: PD Belohradský 1997
akvarel, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 82
kombinovaná technika, akvarel, pastel, ruční papír
60,5 x 42 cm
Signatura: PD Malina 86
frotáž, grafit
40 x 64 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1980
tempera, tužka, karton
52 x 72 cm
Signatura: na rubu 28. července 1988 / Milan Maur
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 2/84
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |