barevný pastel
20,5 x 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1986
kresba tužkou, pastel
21 x 15 cm
Signatura: na rubu Karel Adamus 1985
kresba tuší, běloba
26 x 26 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 1.-2.VIII.1978
barevný pastel
24,5 x 34 cm
Signatura: PD Belohradský 1997
kresba tužkou, tuš, pastel
42 x 38,5 cm
Signatura: PD J. Lindovský 79
akvarel, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 82
akvarel, kresba perem
43 x 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 68
kombinovaná technika, akvarel, pastel, ruční papír
60,5 x 42 cm
Signatura: PD Malina 86
koláž, běloba, fixy, kuličkové pero, partitura
32 x 24 cm
Signatura: 2 x M. Knížák
frotáž, grafit
40 x 64 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1980
kombinovaná technika č. 9, papír na kartonu
28,5 x 20,5 cm
Signatura: LD Málek 62
kresba tužkou, kvaš
49 x 29,5 cm
Signatura: PD Filko-Zavarský
kresba tužkou, kvaš
34 x 12,5 / 52 x 36,5 cm
Signatura: PD Filko-Zavarský
kresba tužkou, koláž, skládaný papír
31 x 45 cm
Signatura: PD D. Chatrný 79
tempera, tužka, karton
52 x 72 cm
Signatura: na rubu 28. července 1988 / Milan Maur
pastel, tužka, fix, karton
72 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
62 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda 2/84
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
frotáž, barevný pastel
24,5 x 32,5 cm
Signatura: na rubu D. Chatrný 79
pastel, carton
23 x 40 cm (výřez)
Signatura: PD Pú 72