kresba tužkou, 5 x suchá jehla 41/100
v 30,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: 1 x Vladimír Komárek (pod dedikací), 5 x UD V Komárek
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: neznačeno, PD 14/2/84
kresba fixem
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno, LN 1984
barevné pastely, rozmývaná kresba
v 45 ✕ š 62 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 88
akvarel, papír
v 57,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 95
akvarel, papír
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 98
akvarel, tužka, papír
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: UD A. Lamr 93
akvarel, tuš, papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
v 15 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Jiří Mrázek
kresba kuličkovým perem
v 16 ✕ š 10 cm
Signatura: PD J. Velčovský 3. 11. 93
v 10 ✕ š 14 cm
Signatura: na rubu D. Fischer
kresba tuší, tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Petr Šmaha
kombinovaná technika, fotografie, kresba tuší, papír na kartonu
v 13 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Laco Čarný
kombinovaná technika, pastel
v 12,5 ✕ š 9 cm
Signatura: na rubu Igor Minárik
kombinovaná technika, akvarel, kresba tuší
v 11 ✕ š 9 cm
v 10,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu Dalibor Chatrný, monogram D. Ch.
kresba tužkou, uhel
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: na rubu Mudroch
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Vašíček 88
froasáž
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD monogram LN 95
kresba tužkou, ofset na černém papíru
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Mudroch
kresba tužkou, reliéf
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: na rubu Mudroch
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: na rubu Dalibor Chatrný
tisk, kresba tužkou
v 28 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Volvovič 1982
barevný pastel
v 27 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD monogram VR 86, na rubu na paspartě 1985 Vilém Rechmann