v 9,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD 1986 B Kopecký
v 19 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD B Kopecký
v 20,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: D B Kopecký 80
v 18,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD B Kopecký 81
v 19,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD 1989 B Kopecký, na rubu 1989 B Kopecký
v 9,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 81
v 10,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD 81 B Kopecký
kresba tužkou, tempera, karton
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 1995
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 95
barevné křídy
v 15,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Adriena
kresba kuličkovým perem
v 10,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD D. Chatrný
barevný pastel, perforace
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: na rubu Adriena
tužka, koláž, vrstvený karbonový papír
v 8 ✕ š 21,5 cm
Signatura: Adriena Šimotová
kresba tuší, akvarel, koláž, barevná litografie
v 21 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LN Hodonský 98, na rubu F. Hodonský
tisk, akvarel
v 10 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka
10 x kresba fixami
36 x 28 / 16,5 x 28,5 cm
Signatura: 1 x PN 1982 / Aleš Lamr
kresba tuší, karton
v 59 ✕ š 49 cm
Signatura: UD Jan Kubíček 1983
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
v 41,5 ✕ š 58 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
v 78 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Róna 87 I., na rubu J. Róna 87 I.
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kresba tuší, papír na kartonu
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Karel Adamus 1984 / Adamus
kresba tuší, koláž, karton
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Karel Adamus 1983 / Adamus
kombinovaná technika, stříkaná barva
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 2000
v 42 ✕ š 29,5 cm
pastel, papír
v 29,5 ✕ š 21 cm