akvarel, tisk
v 35 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD R. Fila 86
v 49 ✕ š 33 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1992
2 x kresba tuší
11 x 6,5 / 11,5 x 15,5 cm
Signatura: PD monogram OB, LD 97, PD monogram OB / 98
pastel, kresba tuší, karton
v 90,5 ✕ š 66 cm
Signatura: na rubu Daisy Mrázková 93
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
v 60 ✕ š 85 cm
Signatura: UD Suška 91
kombinovaná technika, frotáž, pastel, tuš, karton
v 61,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Alena Laufrová 85
barevná litografie, pastel, koláž 6/45
v 54,5 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Pacovská Květa 85
stříkaná barva, karton, oboustranné
v 34 ✕ š 29 cm
Signatura: 1 x PD D. Chatrný 86
froasáž
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: UD monogram LN 95
kresba tužkou, ruční papír
v 30 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD 95 Boris Jirků
kresba železnými pilinami magnetem, akryl, papír
v 43 ✕ š 55,5 cm
Signatura: UD Dalibor Chatrný 1994 (22.XI.)
kresba tuší, akvarel
v 38 ✕ š 24 cm
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný
ofset, kresba - otisk z dlaně
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Rudolf Fila
kresba kuličkovým perem
v 10,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Jiří Mrázek 1994
v 9,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD B Kopecký 1981
v 9,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 81
v 9 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 1981
v 9 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 1981
v 10,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký, LD 1982
v 10,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD 81 B Kopecký
v 9,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 81
v 9,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 86
barevný pastel
v 39,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD Planerová K 90