kresba tužkou, pastel
v 17 ✕ š 12,5 cm
Signatura: LD Láďa Tousek 43
suchá jehla, akvarel 27/50
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Josef Hodek 1955
kombinovaná technika, koláž, kresba, lepenka
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: PD A. Pelc 1960
kombinovaná technika, barevné křídy, pastel
v 41,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: UD Jiří Kroha 43
barevný pastel
v 22 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Jiří Kroha 1920/1942
akvarel
v 38 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD E Weirauch 46
v 38,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD B. S. Urban 53
akvarel, tužka, karton
v 23 ✕ š 31 cm
Signatura: LD Fr. Hudeček 44
akvarel, japonský ruční papír
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J. Šíma 60
v 41 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD monogram Fr. T. 49 u dedikace
kresba uhlem
v 36,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD monogram P 57
akvarel, kvaš, karton
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD J. Grus, na rubu Jaroslav Grus / 1947
v 12 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, kresba perem, karton
v 18 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
akvarel, tužka, karton
v 23 ✕ š 31 cm
Signatura: LD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
barevný pastel, karton
v 34 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Lacina 48
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
frotáž, kresba tužkou, papír
v 31 ✕ š 45,5 cm
Signatura: PN V. Tikal 8. 7. 46
akvarel, japonský ruční papír
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akvarel
v 41 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD Tomek
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: LN Bělocvětov 57
uhel, běloba
v 38,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD na paspartě Josef Fafek 54, v kresbě autorské razítko JF.
mědirytina / kresba tuší, běloba
7,5 x 5,5 / 13 x 9 cm
Signatura: LD monogram CHD v tisku, PD monogram K
kresba perem
v 30 ✕ š 23,5 cm
Signatura: LN Kafka Jar. 56/II.
kresba tuší, akvarel, papír
v 15,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 40