v 59 ✕ š 83 cm
Signatura: PN Sigmund 1956
v 15 ✕ š 28 cm
Signatura: PD M. Holý 59
akvarel
v 43 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Milan Zezula 58
v 18 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD monogram E F. 17 VI 41
koláž
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: LD monogram V. J. 56
v 27,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD Praha 41. 23. III. / Ladislav Zívr
kresba tužkou, pastel
v 33,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Tichý 43
kombinovaná technika, pastel, akvarel
v 25,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PN F. Gross 46
kresba tuší, akvarel
v 21,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: LD Fr. Kaláb 44
kvaš
v 28,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD Vašíček 49
grafický list, kresba tuší, perem
v 11,5 ✕ š 7,5 cm
Signatura: PD Istler (perem, pod ní tužkou Istler 45)
akvarel, kvaš, kresba perem, karton
v 32 ✕ š 43,5 cm
Signatura: LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
koláž, kresba tuší
v 42,5 ✕ š 31 cm
Signatura: LU monogram AH 60
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: LD Václav Tikal 40
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, pastel, tuš, karton
v 22 ✕ š 45 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 44
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akvarel
v 41 ✕ š 59 cm
Signatura: PD F Doubrava 1944
kombinovaná technika, papír
v 23 ✕ š 36 cm
Signatura: UD P. Kotík 52
pastel, papír
v 29 ✕ š 40 cm
Signatura: LD monogram P. K. 14/4 48
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: 2 x PD monogram P. K. (42, 45)
akvarel, kresba perem
v 12 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vilma Vrbová 56.
kresba tužkou, pastelky
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: D Kamil Lhoták
akvarel
v 37,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Liesler 1956
kresba tuší, akvarel
v 20 ✕ š 14,5 cm
kresba tuší, akvarel
v 18,5 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno