barevné tuše
v 20 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Bravenec 2020
barevné tuše
v 13 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Bravenec 2020
akvarel, tuš, barevné pastelky
v 46 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Bob H 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko
v 46 ✕ š 34 cm
kresba japonskou tuší
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD Bob H 2021, autorské razítko, na rubu autorské razítko
kresba japonskou tuší
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
kresba japonskou tuší
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
kombinovaná technika, rozmývaná kresba
v 34 ✕ š 45,5 cm
japonská tuš
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
japonská tuš
v 34,5 ✕ š 49,5 cm
japonská tuš
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
japonská tuš
v 35 ✕ š 49,5 cm
akryl, respirátor
v 15 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem, tužka
v 39 ✕ š 39 cm
Signatura: na rubu P. Rud / 9. 1. 20