olej, plátno
v 200 ✕ š 165 cm
Signatura: PD A. Štech 20
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
akryl, plátno
v 192 ✕ š 144 cm
Signatura: na rubu Jiří David / 2020
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |