kombinovaná technika, asambláž, kresba
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu 2022 Daťka
kombinovaná technika, asambláž
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu 2022 Daťka
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu 2022 Daťka
kombinovaná technika, akvarel, tužka, ruční papír
v 51,5 ✕ š 35 cm
Signatura: UD Kolíbal 2020
kombinovaná technika, plátno
v 100 ✕ š 140 cm
Signatura: na rubu Kurt G. 2021
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akryl, olej, dřevěná deska
v 95 ✕ š 68 cm
Signatura: na rubu Jan Merta / 2015 – 2021
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
akryl, plátno
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Grygar / 2020
v 51,5 ✕ š 35 cm
Signatura: UD Kolíbal 2020
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
akryl, airbrush, plátno
v 63 ✕ š 37 cm
Signatura: na rubu Michal Škapa 2022
akryl, plátno
v 25 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD P. Horák 22, na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 40 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD P. Horák 23, na rubu Pavel Horák 2023
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: na rubu Pavel Horák 2022
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
olej, plátno
v 110 ✕ š 90 cm
Signatura: na rubu Jan Merta
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
gyclée print 34/35
v 101,5 ✕ š 71,5 cm
Signatura: na rubu Kintera 2022
akryl, plátno
v 40 ✕ š 30 cm
akryl, plátno
v 25 ✕ š 30,5 cm
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
akryl, plátno
v 25 ✕ š 30,5 cm
akryl, plátno
v 40 ✕ š 30,5 cm
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm
akryl, plátno
v 30,5 ✕ š 40,5 cm